GEBZE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Günümüz şehir yaşantısının vazgeçilmezi olan ve sayıları her geçen gün artan binaların dış cephe temizliği konusu her geçen gün sorun haline gelmektedir.Gerek binaların mimari değişimleri gerekse görünüm imaj bakımından olumlu etki yaratabilmek adına binaların dış cephelerine uygulanacak temizlik işlemleri profesyonel temizlik firmalarına yaptırılma mecburiyetini doğurmaktadır.

Dış Cephe Cam temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, plaza, işhanı, gökdelen gibi yapıların temizliği için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Siding, metal, duvar, cam kaplama gibi dış cephelerin temizliğinde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Gebze Temizlik Şirketleri arasında kalite ve güven sloganlarıyla ön plana çıkan firmamızın dış cephe temizlik uygulaması şu şekildedir:

– Binanın fiziki yapısı hakkında telefonla veya e-posta yoluyla tercihen fotoğraflı şekilde bilgi verilir.

– Ekiplerimizin temizlikte kullanacağı ekipmanlar vinç, merdiven, teleskopik sopa, bina yapısına göre kimyasal tespit edilir.

– Dilediğiniz zamanda temizlik hizmetine başlanır

Camlarınızda tadilat veya restorasyon sonrası silikon, yapışkan, etiket gibi çıkarılması zor bazı maddeler bulunabilir. Firmamız bunları size herhangi bir zahmet bırakmadan kolayca halledecektir.